ترمیم و بازسازی

 شما با عکس های خاطرات خود چه می کنید ؟ همه ما خاطرات خوب و زیبایی از گذشته های دورخود و خانواده هایمان داریم که اغلب با گرفتن عکس آنها را ثبت کرده ایم . بسیاری از این عکس های چاپ شده ممکن است بر اثر مرور زمان ، غفلت و یا عوامل طبیعی آسیب دیده  و دچار شکستگی ، پارگی ، خراش ، چین و چروک و یا رنگ پریدگی  شده باشند . مجموعه عکسباران با داشتن تیم مجرب ، خوش ذوق و با استعداد در زمینه ترمیم و بازسازی عکس ، این امکان را به شما میدهد که عکس  صدمه دیده خود را اصلاح  و ترمیم نمایید و جان تازه ای به عکس های خود بدهید .

 

البوم دیجیتال: طراحی ، چاپ و صحافی البوم دیجیتال خانوادگی ، کودک ، عروس و تبلیغاتی از د یگر خدمات منحصر به فرد عکسباران میباشد.

 

تبدیل: تبدیل انواع فیلم های ویدئو (... VHS ، 8 ، COMPACT ، آپارات) به DVD ، تغییر فرمت فایل های تصویری ، تبدیل عکس به ویدئو کلیپ ، میکس و صدا گذاری  به صورت حرفه ای در عکسباران انجام می شود. 

 

اسکن حرفه ای اسلاید و نگاتیو : اسکن حرفه ای از نگاتیو و اسلاید های قدیمی شما با بهترین کیفیت در عکسباران امکان پذیر می باشد . به طور حتم همه ما نگاتیو و اسلاید های با ارزش و خاطره انگیزمان را در طول سالها جمع آوری و بایگانی کرده ایم ، اکنون برای نجات آرشیو گرانبهایمان که گذشت زمان میتواند باعث از بین رفتنشان شود باید به سرعت اقدام کنیم. در عکسباران شما میتوانید نگاتیو و اسلاید هایتان را با بالاترین کیفیت اسکن کرده و به فایل دیجیتال تبدیل کنید. حال میتوانید این خاطرات زیبا را در سایز دلخواه خود چاپ کرده و یا به صورت فایل در اختیار داشته باشید و از دیدن هر روزه انها لذت ببرید. 

                                                   

                                                                                           

                                              

 

                                                                                                        نمونه ای از تبدیل عکس به آلبوم دیجیتال

 

                                       

 

                                                                                                           تبدیل اسلاید به فایل دیجیتال