Cannot find any images in the given slide path

درباره ما

مجموعه عکسباران درسا ل 1368 در قدیمیترین و زیبا ترین برج تهران ( اسکان ) آغاز به کار کرد . مجموعه عکسباران با گذراندن دوره های مختلف فنی و علمی و اخذ مدارک لازم از کمپانی های معتبرصنعت چاپ عکس همچون کداک و آ گفا ، خود را به عنوان بزرگترین و کاملترین لابراتوار چاپ عکس در سراسر ایران معرفی نمود . این مجموعه با بکار گیری تیم مجرب و متخصص و استفاده از فناوری روز دنیا،پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت . تا آنجا که توانست خود را همردیف مدرنترین لابراتوارهای دنیا قرار دهد .با گذشت زمان و تغییر صنعت چاپ عکس از آنالوگ به دیجیتال در سراسر دنیا ، مجموعه عکسباران نیز به سرعت با جایگزین کردن دستگاه های چاپ،خود را در مسیر این تغییر قرار داد و به عنوان بنیا نگذار عکاسی و لابراتواردیجیتال در ایران شناخته شد .

با توجه به نیاز مشتریان ، عکسباران خدمات خود را در زمینه ، آتلیه عکاسی ، ترمیم و بازسازی عکس ، فروشگاه دوربین و فروشگاه قاب و آلبوم عکس گسترش داد . این مجموعه با ارائه بهترین کیفیت چا پ و خدمات در طی این سالها، برتعداد مشتریان خود افزوده و به بیش از یکصدهزار مشترک رسانده است که این خود همواره یکی از افتخارات مجموعه عکسباران به حساب می آید .

با توجه به سیاستهای تشویقی عکسباران در زمینه چاپ این مجموعه پیوسته اسپانسر و حامی برگزارکنندگان نمایشکاههای عکس دانشجویی ، سفارتخانه ها ، ارگانها و ادارات دولتی می باشد . رضایتمندی مشتریان مهمترین هدف عکسباران به حساب آمده که با توجه به محبوبیت عکسباران و رشد قابل ملاحظه تعداد مشتریان ، تعهد این مجموعه در قبال مشتریان نیز مضاعف شده است . عکسباران با داشتن دیدگاهی متفاوت، کیفیتی برتر ، تیمی خلاق ، جوان و پویا ، تلاشش را برای ارائه بهترین خدمات ادامه خواهد داد .

عکسباران در تهران و شهرستانها شعبه دیگری ندارد .