چاپ عکس

به نظر شما یک عکس با کیفیت حاصل چه عواملی می باشد ؟ نوع کاغذ و دارو ، دانش و تجربه کاربر چاپ و یا ابزار و دستگاههای چاپ ؟ جالب است بدانید که تمامی عوامل ذکر شده به نوبه خود در ارائه یک چاپ با کیفیت تاثیر گذار هستند.متاسفانه امروزه مشاهده می شود که برخی به علت استفاده از دارو و کاغذ نامرغوب و متفرقه (no name) ، دستگاههای چاپ قدیمی و یا کاربر بدون تخصص باعث افت کیفیت عکس می شوند .  ناپایداری رنگ عکس ، اختلاف شدید رنگ فایل با عکس ، هدر رفتن وقت و هزینه ، دلایل آشکاری بر نقصان یک  و یا همه عوامل ذکرشده می باشد .

مجموعه عکسباران با دارا بودن دستگاههای چاپ دیجیتال پیشرفته ، با استفاده ازبهترین و با کیفیت ترین برند های کاغذ و دارو (فوجی ، کداک ) و نیروی متخصص و با تجربه توانایی چاپ عکس در اندازه های استاندارد و غیر استاندارد را دارد. شما می توانید  عکسهای دلخواهتان را که در موبایل و تبلت دارید  با بهترین کیفیت و تنوع در نوع جنس کاغذ چاپ کنید .

 

انواع کاغذ های چاپ در عکسباران

 

1- کاغذ براق  : کاغذ براق ، شفافیت ، غلظت و جلوه رنگی بیشتری می باشد . عکس های خانوادگی ، مسافرتی و طبیعت بهترین گزینه برای چاپ روی این نوع کاغذ می باشد .

 2- کاغذ مات : این نوع کاغذ از کیفیت  بالایی برخوردار است و به علت دارای بودن بافت ،  نسبت به اثر انگشت مقاومت بیشتری دارد و مناسب عکس های خانوادگی می باشد .

3- کاغذ سیلک : انتخاب عکسباران برای کسانی که می خواهند عکس هایشان شفافیت کاغذ براق و بافت ریز کاغذ مات را یکجا داشته باشند ، کاغذ سیلک  می باشد . این نوع کاغذ به علت دارا بودن بافت بیشتر ، جلوه عکس را بهتر نمایان می کند . در سراسر دنیا عکاسان حرفه ای کاغذ سیلک را برترین نوع کاغذ چاپ می دانند

 

4- کاغذ متالیک:جذابترین و هیجان انگیزترین نوع کاغذ چاپ است.کاغذ متالیک به علت داشتن نقره به عکس شما گرمی و عمق زیادی می بخشد و زیبایی تسخیرکننده ای از خود بجا می گذارد . چاپ متالیک برای عکس های تبلیغاتی ، صنعتی ، هنری و طبیعت بهترین گزینه می باشد .